Junior účtovník

Miesto práce: Miletičova 21, Bratislava
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: dohodou
Mzdové podmienky (brutto): 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie účtovníctva a daní prideleným klientom v spolupráci s junior účtovníkmi.

Samostatné spracovanie a podanie priznaní DPH, riadnej závierky a DPPO.

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame zaujímavú prácu pozitívnej a zodpovednej osobe s niekoľkoročnými skúsenosťami v oblasti účtovníctva.

Jednoducho niekomu kto :

– rád rieši neriešiteľné

– nenachádza problém na každé riešenie

– sa rád učí to, čo už zajtra platiť nebude

– vie trpezlivo vysvetliť a preposlať neodoslaný e-mail

– si vie zorganizovať prácu, vypýtať pomoc, a aj ju ponúknuť

– sa vie zasmiať aj na svoj účet

Budete mať na starosti viacerých klientov – od §4 až do 7a, mesačne spracujete účtovníctvo, niekedy s pomocou juniora, dotiahnete s klientom nejasnosti, pripravíte a podáte priznania a výkazy.

Spoločne vymýšľame ako zefektívniť jednotlivé postupy, uľahčiť si prácu, vzdelávať klientov. Každý nápad a každá skúsenosť sa počíta. Táto práca je často veľmi kreatívna.

Úspešnému kandidátovi/ kandidátke ponúkame:

– primeranú mzdu a (mimo)riadne odmeny

– príjemné neformálne prostredie

– flexibilný pracovný čas

– rešpektovanie súkromia

Pracovná pozícia je jasná. Klienti tiež. Tí nás majú radi pre náš bezprostredný prístup, praktický pohľad na veci a jednoduché riešenia. Už len toho správneho odborníka ktorý k nám pasuje odborne aj osobnostne…

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

vysokoškolské I. stupňa

vysokoškolské II. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Ako si Vás predstavujeme:

Obchodná akadémia a VŠ ekonomického zamerania sa zídu, ale nie sú nevyhnutné. Základ je vedieť spracovať účtovníctvo samostatne a mať skúsenosť s minimálne dvomi závierkami a priznaniami k DPPO.

Orientácia v Pohode je nevyhnutná a prehľad o mzdách sa zíde rovnako ako angličtina alebo nemčina. Excel je tiež dôležitý.

V prípade záujmu pošlite profesijný životopis, k nemu pridajte niekoľko riadkov prečo práve Vy ste osoba, s ktorou chceme spolupracovať.

Vopred ďakujeme za prejavený záujem a už teraz informujeme, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Sme poradenská spoločnosť EFFIX. Už 12 rokov sa venujeme ekonomickému poradenstvu a spracovaniu účtovníctva a daní externou formou.

Bavia nás neobvyklé formy podnikania, cezhraničné spolupráce, radíme firmám na pravidelnej báze, pomáhame im vysporiadať sa s neustálymi zmenami v zákonoch. Pre zahraničných klientov zabezpečujeme kompletnú účtovnú, daňovú a ekonomickú podporu na Slovensku. Pomáhame viacerým slovenským firmám, ktoré sa rozhodli rozšíriť podnikanie do zahraničia.

    Vaše osobné údaje budú použité výlučne pre účely vyriešenia Vášho dotazu.
    MÁM ZÁUJEM O TÚTO POZÍCIU