Skip to main content Skip to search

O nás

Sme poradenská spoločnosť. Sme tím profesionálov.
Ponúkame poradenské, daňové, účtovné a právne služby pre domáce aj zahraničné firmy:

Nadštandardný servis a príjemná komunikácia

Máme svoje miesto na trhu a spolupracujeme so zaujímavými a významnými klientmi. Naša pôsobnosť je na území Slovenska, Česka a Poľska. Jazyková vybavenosť (angličtina, nemčina a poľština) nám otvára dvere k zahraničným klientom podnikajúcim na Slovensku. Naše know-how predávame s ľudskou tvárou. Vážime si všetkých klientov a prispôsobujeme sa im. Dbáme na to, aby rozumeli svojim povinnostiam pri podnikaní, aby informácie ktoré od nás dostávajú boli jasné a zrozumiteľné. Nadštandardný servis a príjemná komunikácia sú samozrejmosťou.

Záujem a starostlivosť

Pasívne spracovanie účtovníctva nie je to čo nás uspokojuje. Práve naopak, s klientmi sa pravidelne stretávame, počúvame ich plány a aktívne radíme, ako ich čo najľahšie dosiahnuť. Pracujeme ako tím, diskutujeme a zdieľame medzi sebou nové poznatky. Neustále sa meniace podnikateľské prostredie berieme ako výzvu, upozorňujeme klientov na zmeny v daňových zákonoch a staráme sa o to, aby boli aj oni chránení. Pracovný trh a príslušná legislatíva viac a viac ochraňuje zamestnancov. Aj v tejto oblasti sme tu pre klientov. Staráme sa o zamestnávateľov, aby sa vyhli nepríjemnostiam či sankciám.

Spokojnosť klientov na prvom mieste

Vlastné skúsenosti s podnikaním vo viacerých oblastiach z nás robia plnohodnotných partnerov, ktorých potrebujete v podnikaní. Denne sa stretávame s množstvom firiem a neraz sme odporučili vhodného a zodpovedného obchodného partnera nejednému z našich klientov. Našou stratégiou je neustále sa vzdelávať a posilňovať náš tím o odborníkov v oblasti účtovníctva a daní, personalistiky a miezd a o poradcov so skúsenosťami z oblasti riadenia podnikov. Tým zabezpečíme našim klientom profesionálne služby s vedomím, že spokojnosť našich klientov je na prvom mieste.

KONTAKTUJTE NÁS

Vaše osobné údaje budú použité výlučne pre účely vyriešenia Vášho dotazu.