Skip to main content Skip to search

O nás

Sme poradenská spoločnosť. Sme tím profesionálov.
Ponúkame poradenské, daňové, účtovné a právne služby pre domáce aj zahraničné firmy:

Nadštandardný servis a príjemná komunikácia

Máme svoje miesto na trhu a spolupracujeme so zaujímavými a významnými klientmi. Naša pôsobnosť je na území Slovenska, Česka a Poľska. Jazyková vybavenosť (angličtina, nemčina a poľština) nám otvára dvere k zahraničným klientom podnikajúcim na Slovensku. Naše know-how predávame s ľudskou tvárou. Vážime si všetkých klientov a prispôsobujeme sa im. Dbáme na to, aby rozumeli svojim povinnostiam pri podnikaní, aby informácie ktoré od nás dostávajú boli jasné a zrozumiteľné. Nadštandardný servis a príjemná komunikácia sú samozrejmosťou.

Záujem a starostlivosť

Pasívne spracovanie účtovníctva nie je to čo nás uspokojuje. Práve naopak, s klientmi sa pravidelne stretávame, počúvame ich plány a aktívne radíme, ako ich čo najľahšie dosiahnuť. Pracujeme ako tím, diskutujeme a zdieľame medzi sebou nové poznatky. Neustále sa meniace podnikateľské prostredie berieme ako výzvu, upozorňujeme klientov na zmeny v daňových zákonoch a staráme sa o to, aby boli aj oni chránení. Pracovný trh a príslušná legislatíva viac a viac ochraňuje zamestnancov. Aj v tejto oblasti sme tu pre klientov. Staráme sa o zamestnávateľov, aby sa vyhli nepríjemnostiam či sankciám.

Spokojnosť klientov na prvom mieste

Vlastné skúsenosti s podnikaním vo viacerých oblastiach z nás robia plnohodnotných partnerov, ktorých potrebujete v podnikaní. Denne sa stretávame s množstvom firiem a neraz sme odporučili vhodného a zodpovedného obchodného partnera nejednému z našich klientov. Našou stratégiou je neustále sa vzdelávať a posilňovať náš tím o odborníkov v oblasti účtovníctva a daní, personalistiky a miezd a o poradcov so skúsenosťami z oblasti riadenia podnikov. Tým zabezpečíme našim klientom profesionálne služby s vedomím, že spokojnosť našich klientov je na prvom mieste.

    Vaše osobné údaje budú použité výlučne pre účely vyriešenia Vášho dotazu.

    KONTAKTUJTE NÁS

      Vaše osobné údaje budú použité výlučne pre účely vyriešenia Vášho dotazu.